Zamówienia telefoniczne 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*

Jakie nietypowe kształty mogą przyjmować torty?


Klasyczny tort ma kształt okręgu, może być również piętrowy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć pyszną tortową rzeźbę – jej forma zależy wyłącznie od pomysłu klienta i zdolności artystycznych cukiernika! Kształty niektórych tortów mogą być naprawdę zaskakujące, a tego rodzaju wypieki będą nie lada atrakcją na każdej uroczystości i wspaniałym prezentem dla jubilata. W tym wpisie przedstawimy najciekawsze nietypowe torty, jakie zdarzyło nam się stworzyć.

Torty artystyczne niczym rzeźby z ciasta 

Oferowane w naszej cukierni torty artystyczne wyróżnia fantazyjny kształt i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach wykończenie. Dla naszych cukierników po prostu nie ma rzeczy niemożliwych, a w katalogu upieczonych tortowych rzeźb znajdują się:

  • tort w kształcie smoka,
  • tort Garfield,
  • tort – but sportowy,
  • tort przypominający do złudzenia torebkę,
  • tort w kształcie głowy Króla Lwa.

Najwięcej tortów o nietypowych kształtach przygotowujemy dla dzieci. Wśród nich pojawiają się postaci z bajek, dinozaury, rozmaite pojazdy czy jednorożce. Dorosłych z kolei cieszą wypieki nawiązujące do ich zainteresowań, na przykład w kształcie stadionu piłkarskiego, czołgu, auta ulubionej marki czy koła ratunkowego. Tort może także imitować gruby plik gotówki albo... pizzę. Czemu by nie?

Niepowtarzalne torty na specjalne okazje 

Na specjalne okazje warto zamówić tort w specjalnym kształcie. Mamy tu na myśli, chociażby wieczory panieńskie czy kawalerskie, na których można zaszaleć – wystarczy przejrzeć nasze propozycje w odpowiedniej zakładce. Stworzymy także niepowtarzalne torty na imprezy firmowe, które kształtem mogą przypominać flagowy produkt bądź logo danej organizacji. Jeśli masz pomysł na unikalny tort, nie wahaj się powierzyć nam jego wykonania. Dołożymy wszelkich starań, by efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania, a goście byli pod prawdziwym wrażeniem!

Wróć