Zamówienia telefoniczne 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*

Łyżeczki, widelczyki i inne narzędzia. Czym jeść torty, ciasta i ciastka?


Niektórzy z Was pamiętają pewnie naukę Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej odnośnie prawidłowego spożywania bezy. I chociaż u większości z Was porady żony naszego byłego prezydenta wywołają drobny uśmiech, to nie należy jednak lekceważyć zasad, jakimi rządzi się spożywanie ciast, ciastek oraz tortów.

Sposobów na jedzenie tortów jest naprawdę bardzo wiele. Być może zdążyliście wypracować już swój indywidualny, jednak zawsze oprócz własnych przyzwyczajeń warto skonfrontować je z ogólnie przyjętymi zasadami savoir vivre.

Niektóre ciasta ze względu na swoją budowę mogą przysporzyć nam naprawdę wiele problemów podczas jedzenia i nie jest to niczym krępującym, bo większość z nas ma trudności z eleganckim spożywaniem deserów. Nasz sposób należy także dostosować do towarzystwa, w którym się znajdujemy. Zdecydowanie inaczej będziemy się zachowywać podczas eleganckiego przyjęcia, natomiast zdecydowanie swobodniej w gronie znajomych podczas domowej imprezy. Warto jednak nawet wtedy pamiętać o kilku zasadach, które zagwarantują nam nie tylko eleganckie spożycie deseru, ale zrobienie tego także ze ?smakiem?.

Wróć