Zamówienia telefoniczne 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*

Najnowsze trendy w dekoracji tortów


W dzisiejszych czasach torty nie są już tylko smacznym deserem, ale także prawdziwym dziełem sztuki. Dekoracje tortów ewoluują z roku na rok, a cukiernicy prześcigają się w pomysłach, aby zaskoczyć klientów i uczestników przyjęć. Wśród najnowszych trendów w dekoracji tortów królują te z figurkami, takimi jak postacie z bajek, oraz efektowne torty 3D.

Torty z figurkami: dziecięce marzenia na wyciągnięcie ręki

Torty z figurkami to doskonały sposób na sprawienie radości najmłodszym uczestnikom przyjęcia. Postacie z bajek, superbohaterowie czy ulubione zwierzęta – możliwości są niemal nieograniczone. Dzięki temu rodzice mogą zamówić tort idealnie dopasowany do zainteresowań swojego dziecka, co sprawi, że urodziny będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Torty urodzinowe z postaciami z bajek to prawdziwy hit ostatnich lat!

Torty 3D – kiedy smak idzie w parze z efektownym wyglądem

Torty 3D to kolejny trend w dekoracji deserów, który zdobywa coraz większe uznanie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaskoczyć swoich gości nie tylko smakiem, ale także wyjątkowym wyglądem tortu. Cukiernicy tworzący takie dzieła sztuki potrafią zamienić klasyczny tort w prawdziwe arcydzieło trójwymiarowe, które zachwyci każdego.

Przykłady tortów 3D obejmują kreacje inspirowane ulubionymi filmami, postaciami czy miejscami. Można spotkać torty w kształcie samochodów, zamków czy nawet postaci z popularnych seriali. Ważne jest jednak, aby pamiętać o tym, że im bardziej skomplikowana dekoracja, tym więcej czasu potrzebuje cukiernik na jej wykonanie. Dlatego warto zamawiać tego typu torty z odpowiednim wyprzedzeniem.

Podsumowując, najnowsze trendy w dekoracji tortów to przede wszystkim bajkowe postacie oraz efektowne torty 3D. Obie te kategorie zdobywają coraz większą popularność i z pewnością będą jeszcze długo królować na stołach podczas urodzin czy innych ważnych wydarzeń. Warto więc zastanowić się nad zamówieniem takiego tortu na najbliższą okazję – z pewnością zaskoczy on gości i uczestników przyjęcia.

Wróć