Zamówienia telefoniczne 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*

Tort na ostatnią chwilę. Jak działa pogotowie tortowe?


Torty to eleganckie i pyszne wypieki, których nie może zabraknąć podczas ważnych uroczystości. Trudno wyobrazić sobie przyjęcie urodzinowe, komunijne, weselne czy jubileusz firmy bez pięknego tortu. Takie ciasto to również doskonały pomysł na prezent z wielu okazji. Zwykle istotne imprezy planuje się z wyprzedzeniem, a tort zamawia odpowiednio wcześniej w wybranej cukierni lub też piecze własnoręcznie. Każdy, kto sam stworzył taki wypiek, zdaje sobie doskonale sprawę, że jego przygotowanie wymaga sporo czasu. Co zatem zrobić, gdy tort jest potrzebny na już, a nie został zawczasu upieczony? Ratunkiem w takiej sytuacji jest pogotowie tortowe!

Last minute, czyli tort w 2 godziny! 

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Czasem tuż przed przybyciem gości okazuje się, że krem do tortu się zwarzył lub z piekarnika wyszedł zakalec. Czasem cukiernik nie wywiąże się z umowy, organizator imprezy pomyli daty lub okaże się, że wypiek nie spełnia wymagań klienta. Czasami decyzja o imprezie, na której niezbędny jest tort, zapada spontanicznie z dnia na dzień. Na szczęście istnieje wyjście z takiej sytuacji, a jest nim nasze pogotowie tortowe w Warszawie.

Na czym to polega? Otóż gwarantujemy, że dostarczymy klientom tort na terenie Warszawy w ciągu zaledwie dwóch godzin od złożenia zamówienia. Nasi doświadczeni cukiernicy błyskawicznie stworzą tort odpowiadający wymaganiom zamawiającego, a kierowcy dowiozą we wskazane miejsce. Co więcej, zapewniamy, że taki tort last minute będzie równie smaczny i starannie udekorowany jak zwykłe torty, które pieczemy na co dzień. Nasze pogotowie tortowe uratowało już niejedną imprezę, a widok ulgi i radości na twarzach naszych klientów jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji i daje nam motywację do pieczenia jeszcze wspanialszych tortów na wszelkie okazje!

Wróć