Zamówienia telefoniczne 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*

Znane i lubiane smaki lodów


Lody lubią chyba wszyscy, a z szerokiej gamy smaków każdy wybiera swoje ulubione. I chociaż ostatnio modne są nietypowe połączenia i wyszukane smaki, klasyczne lody znane od lat nadal cieszą się ogromną popularnością. Które z nich znajdują się na szczycie listy najchętniej pałaszowanych mrożonych deserów? Przygotowaliśmy krótkie zestawienie.

Lody na bazie mleka

Kremowych i pysznych kompozycji na bazie mleka nie może zabraknąć w żadnej szanującej się lodziarni – znajdziecie je także w naszej cukierni, w której oferujemy najpyszniejsze lody rzemieślnicze na Starym Mieście w Warszawie. Jakie smaki są najchętniej wybierane niezmiennie od wielu lat? Oto one:

  • lody śmietankowe i waniliowe – klasyka gatunku, która przenosi w czasy dzieciństwa;
  • lody czekoladowe – tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych;
  • lody z bakaliami – z dodatkiem rodzynek lub orzechów;
  • lody truskawkowe – przyjemnie orzeźwiają dzięki lekko kwaskowatemu posmakowi, idealne na upały;
  • lody pistacjowe – zielony klasyk;
  • lody karmelowe – również w wersji słony karmel, prawdziwa rozkosz dla podniebienia.

Znane i lubiane uniwersalne smaki dorosłym przywodzą na myśl beztroskie dzieciństwo, ułatwiają wakacyjny relaks i pozwalają na chwilę zatopić się w przyjemnych wspomnieniach. Z kolei dzieci nie wyobrażają sobie ciepłych letnich dni bez gałki lodów – mali „lodożercy” są zwykle wierni ulubionym smakom i nie próbują nowych kompozycji tak chętnie, jak ich rodzice.

Pyszne i zdrowe sorbety owocowe

Alternatywą dla lodów na bazie mleka są lekkie i orzeźwiające owocowe sorbety – doskonale chłodzą i gaszą pragnienie w bardzo upalne dni, a przy tym mają mniej kalorii. Nasi klienci chętnie wybierają sorbety truskawkowe, cytrynowe, malinowe, jagodowe, a także nieco bardziej egzotyczne z mango czy kiwi. A jaki jest twój ulubiony smak? Zapraszamy do spróbowania naszych wyrobów!

Wróć